NVIDIA gra w sztuczną inteligencję z Steinhaus

Moc obliczeniowa od naszego partnera NVIDIA

Nasze uczestnictwo w projekcie NVIDIA INCEPTION zostało oficjalnie zaakceptowane i ruszamy z jeszcze większą siłą w rynek sztucznej inteligencji. Dlaczego jest to dla nas tak ważne? Spieszę z odpowiedzią: projekt NVIDIA INCEPTION wspiera, szkoli i prowadzi innowacyjne startupy głównie zajmujące się sztuczną inteligencją. Innymi słowy jest to akcelerator dla sztucznej inteligencji, a od teraz napędza on również i firmę Steinhaus. Na członkostwie w NVIDIA INCEPTION zyskujemy wiedzę z zakresu Big Data, Big Science, Artificial Intelligence i wiele, wiele więcej, czyli moc obliczeniową na rozwój naszego kreatywnego projektu. Zobacz jakie są obszary naszych badań.

Dziękujemy za szansę, my ją wykorzystujemy

NVIDIA: dziękujemy Wam za to, co robicie w dziedzinie propagowania wiedzy, wyrównywania szans i wspierania startupów. Jest to dla nas autostrada do przeskoku technologicznego i jakościowego. Dzięki Wam mamy wszystkie narzędzi, jakie są potrzebne do rozwoju projektu Steinhaus.

Jak dołączyć do NVIDIA INCEPTION?

Jako Steinhaus Team przeszliśmy tę drogę. Chętnie podzielimy się doświadczeniem i postaramy się pomóc. Napisz do nas: biuro@steinhaus.pl